تصاویر برای سئوی وبلاگ و وبلاگ نویسی
خانه / آموزش / سئو و بهینه سازی / تصاویر برای سئوی وبلاگ و وبلاگ نویسی

تصاویر برای سئوی وبلاگ و وبلاگ نویسی

تصاویر برای سئوی وبلاگ و وبلاگ نویسی
تصاویر برای سئوی وبلاگ و وبلاگ نویسی

تصاویر برای وبلاگ نویسی

از دیدگاه SEO سئوی وبلاگ، متن در وبلاگ نویسی شما مهم تراست. با این حال، تصاویر برای وبلاگ نویسی واقعا مهم هستند که مخاطبان شما را به خواندن پست شما سوق می دهند. یک پست با عکس یا تصویر خوب، توجه بیشتری را در رسانه های اجتماعی دریافت خواهد کرد. در این پست، اهمیت عکس ها و تصاویر را توضیح خواهم داد و راهنمایی های عملی در مورد چگونگی پیدا کردن تصاویر برای وبلاگ ها را به شما خواهم آموخت.

تصاویری را انتخاب کنید که برای پست وبلاگ شما مناسب است

اگر یک عکس یا تصویر برای پست خود انتخاب کنید، مطمئن شوید که تصویر در واقع با موضوع وبلاگ نویسی شما همخوانی داشته باشد. یک عکس باید افراد را وادار کند تا مطالب وبلاگتان را بخوانند یا چیزی را که در بلاگ خود نوشته اید توضیح دهد. متن و تصویر باید در مورد یک موضوع باشد، آنها باید یکدیگر را تقویت کنند.

راهنمایی در مورد چگونگی پیدا کردن تصاویر برای وبلاگ ها

شما نمیتوانید فقط ازهرعکس یا عکسی که در اینترنت پیدا میکنید استفاده کنید. تصاویر دارای کپی رایت (درست مانند متن، نرم افزار و یا هر گونه آثار دیگر) هستند و نباید بدون اجازه از خالق آن استفاده شود. هیچ دغدغه ای نداشته باشید، زیرا تعداد زیادی از پایگاه های داده ای حاوی تصاویر وجود دارند که می توانید آنها را خریداری یا حتی بصورت رایگان از آنها استفاده کنید.

عکس ها

تصاویر خود را بگیرید

اگر واقعا میخواهید تصاویر اصلی مطابق با پست شما باشد، باید عکسهای خود را ایجاد کنید. با استفاده از عکس های خود تضمین می کنید که شما یک تصویر اصلی را نشان می دهید، که هرگز در یک وبلاگ دیگر یافت نمیشود. این به شما اجازه می دهد واقعا متناسب با محتوای پست وبلاگ نویسی شما باشد. اگر شما در مورد زندگی روزمره خود وبلاگ نویسی دارید، گرفتن عکس های خود قطعا راهی برای بهبود کیفیت در ارسال پست است. برای یک وبلاگ شرکت یا یک وبلاگ فنی، و یا برای Yoast.com برای آن موضوع، گرفتن عکس ها بسیار سخت تر است که در واقع محتوای پست هایی که شما در حال نوشتن هستید باید مناسب باشد.

از عکس ها از سیستم عامل استفاده کنید

وبلاگ نویسی محتوای شما اگر تا حدودی انتزاعی باشد، گرفتن عکس های خود فقط قابل انجام نیست. پس از آن می توانید تصاویر را از یک پلتفرم خرید یا دانلود کنید. شما می توانید از بسیاری از سیستم عامل ها برای دانلود تصاویر رایگان یا پرداخت شده استفاده کنید : Yayimages، shutterstock، librestock، unsplash.  تعداد زیادی از آنها وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که عکس شما یک عکس نیست که هر کس آن را استفاده کند.

تصاویر

استخدام یک تصویرگر

اگر شما ایده های خاصی در مورد تصاویری که برای وبلاگ نویسی دارید باید داشته باشید، اما شما نمیتوانید خودتان آنها را ایجاد کنید یا آنها را خریداری کنید، همچنین می توانید با یک تصویرگر حرفه ای کار کنید (همانطور که در Yoast  انجام می شود). ما می خواهیم تأکید کنیم که شما واقعا برای این کار به بودجه نیاز دارید، اما نمی توانید آن را پرداخت کنید. کار با یک تصویرگر حرفه ای محتوای اصلی و محتوا را به شما می دهد. بالاتر از آن، اگر شما با همان تصویرگر برای چندین وبلاگ کار می کنید، شما همچنین می توانید پیوستگی بین پست ها و درون وبلاگ خود را دریافت کنید. افرادی که پست های شما را فقط با نگاه کردن به تصویر می بینند.
اگر تصاویری که دوست دارید (مثلا در فیس بوک) را ببینید، اطمینان حاصل کنید که هنرمند چه کسی است. جستجوی گوگل احتمالا شما را به نمونه کارها هدایت می کند (اگر آنها SEO سئوی وبلاگ خود را به خوبی انجام دادند). بسیاری از هنرمندان و هنرمندان آزادانه کار می کنند. در فیس بوک شما همچنین می توانید مجموعه ای از هنرمندان ارائه خدمات خود را پیدا کنید.

نتیجه

عکس ها و تصاویر می تواند پست وبلاگ نویسی شما را بسیار جذاب تر کند. به خصوص هنگامی که پست خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، یک تصویر خوب می تواند تاثیر زیادی را افزایش دهد. اطمینان حاصل کنید که تصاویر اصلی را برای پست های وبلاگ انتخاب کنید یا آنها را ایجاد کنید، که باعث می شود شما از همه دیگران ایستادگی کنید!

بیشتر بدانید: “بهینه سازی تصاویر برای جستجوگرها

 ترجمه شده : yoast.com

لطفا جهت حمایت از ما مطلب را گسترش دهید

درباره مدیر سایت

صاحب امتیاز سایت آموزش وردپرس هستم در زمینه برنامه نویسی وب فعالیت میکنم و در حال حاضر مشغول نویسندگی در حوزه آموزش وردپرس, طراحی قالب, طراحی و ترجمه افزونه وردپرس هستم ...

پیشنهاد سایت

راهنمایی برای بهبود خوانایی پست وبلاگ

بهبود خوانایی پست وبلاگ بهبود خوانایی پست وبلاگ و خواندن یک صفحه می تواند سخت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *