معرفی پلاگین WP Super Cache | آموزش وردپرس | طراحی سایت | طراحی قالب | ترجمه افزونه
خانه / افزونه وردپرس / افزونه ویژه / معرفی پلاگین WP Super Cache

معرفی پلاگین WP Super Cache

WP Super Cache

این پلاگین فایل های HTML استاتیک را از وبلاگ پویای وردپرس شما تولید می کند. پس از اینکه یک فایل HTML ایجاد می شود، وب سرور شما به جای پردازش نسبتا سنگین تر و گران تر از وردپرس اسکریپت PHP به آن فایل خدمت می کند.

معرفی پلاگین WP Super Cache
معرفی پلاگین WP Super Cache

فایل های اچ تی ام ال استاتیک به اکثریت قریب به اتفاق کاربران شما خدمات رسانی می کنند:

 1. کاربران که در سیستم وارد نشده اند
 2. کاربرانی که نظرات خود را در بلاگ خود نگذاشته اند
 3. یا کاربران که پست حفاظت شده را مشاهده نکرده اند. 

  ۹۹٪ از بازدیدکنندگان شما در فایل های HTML ثابت قرار خواهند گرفت. یک فایل ذخیره شده را می توان هزاران بار سرویس داد. سایر بازدیدکنندگان از فایلهای سفارشی ذخیره شده برای دیدار بازدید می کنند. اگر آنها وارد سیستم شده اند یا نظرات خود را ترک کرده اند، این جزئیات نمایش داده می شوند و برای آنها ذخیره می شوند. 

  این پلاگین فایلهای ذخیره شده را ۳ بار راه اندازی می کند (رتبه بندی شده توسط سرعت):

  ۱- کارشناس. سریعترین روش با استفاده از Apache mod_rewrite (یا هر ماژول دیگری که پشتیبانی از وب سرور شما را پشتیبانی می کند) برای خدمت به فایل های HTML استاتیک supercached است. این کاملا پیاده سازی PHP و بسیار سریع است. اگر سرور شما از لحاظ تخریب ترافیک آسیب دیده باشد احتمال دارد که تقاضای آنها سبک تر باشد. این به ماژول Apache mod_rewrite نیاز دارد (که احتمالا نصب شده است اگر شما دارای پیوندهای سفارشی) و اصلاح فایل .htaccess شما که خطرناک است و ممکن است سایت شما را در صورت اصلاح نادرست از بین ببرد.

  ۲- ساده فایل های استاتیک Supercached را می توان توسط PHP خدمت کرد و این روش توصیه شده برای استفاده از افزونه است. این پلاگین در صورتی که فایل وجود داشته باشد، یک پروکسی فوقالعادهای خدمت خواهد داشت و تقریبا همانند روش mod_rewrite است. آسانتر است چون فایل htaccess را تغییر ندهید. شما هنوز به permalink سفارشی نیاز دارید شما می توانید بخشی از صفحه خود را پویا در حالت ذخیره سازی نگه دارید.
  ۳-
  ذخیره سازی WP-Cache این عمدتا برای ذخیره صفحات برای کاربران شناخته شده، URL ها با پارامترها و فید ها استفاده می شود. کاربران شناخته شده در کاربران، بازدید کنندگان که نظرات و یا کسانی که باید داده های سفارشی هر کاربر را نشان می دهد وارد سیستم شوید. این روش کشف انعطاف پذیر ترین و کمی کندتر است. ذخیره سازی WP-Cache همچنین بازدیدکنندگان را از بازدیدکنندگان ناشناس در صورتی که supercaching غیرفعال است، ذخیره کند. شما می توانید قسمت های پویا را به صفحه خود نیز در این حالت داشته باشید. این حالت همیشه فعال است، اما شما می توانید ذخیره سازی را برای کاربران شناخته شده، URL های با پارامترها یا خوراک جداگانه غیرفعال کنید. اگر می خواهید تنها از ذخیره سازی WP-Cache استفاده کنید، ثابت “DISABLE_SUPERCACHE” را در wp-config.php خود را ۱ قرار دهید.
   

  اگر شما با ویرایش فایل های PHP راحت نیستید، از حالت ساده استفاده کنید. تنظیم آسان و بسیار سریع آسان است.
  تنظیمات توصیه شده
  ۱- ذخیره سازی ساده

  ۲- صفحات را فشرده کنید.
  ۳-
  صفحات را برای کاربران شناخته شده ذخیره نکنید.
  ۴-
  بازسازی کش
  ۵-
  پشتیبانی CDN
  ۶-
  بررسی صفحه اصلی اضافی
   

  مجموعه تلفیقی اقدام به تمیز کردن فایل های حافظه پنهان است که از تاریخ و باقی مانده است. برای زمان منقضی بودن مقدار درستی وجود ندارد اما نقطه شروع خوب ۱۸۰۰ ثانیه است. 

  محتویات جعبه متن «نمایندگان کاربر رد شده» را حذف کنید و به موتورهای جستجو اجازه دهید فایل ها را برای شما ذخیره کنند. 

  به همین ترتیب، به عنوان بسیاری از پست های پیش بارگذاری می توانید و “حالت پیش بارگیری” را فعال کنید. جمع آوری زباله همچنان رخ خواهد داد اما بر فایل های پیش بارگذاری تأثیر نخواهد گذاشت. اگر شما به استفاده از ابزارک های نوار کناری در به روز رسانی نپردازید، اغلب فاصله پیش بارگذاری را تا ۲۸۸۰ دقیقه (۲ روز) تنظیم می کنید، بنابراین تمام پست های شما اغلب به حساب نمی آیند. هنگامی که پیش بارگذاری می شود، فایل های حافظه پنهان برای پست تمیز می شود و پس از آن دوباره بازیابی می شود. پس از آن یک مجموعه زباله از تمام فایل های قدیمی برای تمیز کردن فایل های حافظه پنهان انجام می شود.
  هنگامی که پست ها ساخته شده یا ویرایش شده و یا نظرات ساخته شده در هنگام بارگیری پیش بارگیری شده است، فایل های ذخیره شده باقی می ماند.
   

  برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی WP Super Cache مراجعه کنید. مستندات برنامه نویسان برای کسانی که نیاز به ارتباط با کش یا نوشتن پلاگین دارند نیز در دسترس هستند. 

  اگر میخواهید یک پچ را به کار ببرید، یک مخزن GIT نیز وجود دارد. 

  لیست متعهد، مکان خوبی برای شروع است اگر شما می خواهید بدانید چه تغییر کرده است از زمان آخرین بارگیری افزونه. 

  علاقه مند به ترجمه WP Super Cache به زبان خود هستید؟ صفحه ترجمه برای افزونه را ببینید 

  دایرکتوری کش، معمولا wp-content / cache / فقط برای فایل های موقتی است. فایل های مهم و یا لینک های صحیح را به فایل ها یا دایرکتوری های مهم در آن دایرکتوری وارد نکنید. اگر پلاگین به آنها دسترسی نوشت، آنها حذف خواهند شد.
  نحوه حذف WP Super Cache
   

  تقریبا همه شما باید انجام دهید پلاگین را در صفحه پلاگین غیرفعال کنید. افزونه باید بسیاری از فایل های ایجاد شده و اصلاح شده را پاک کند، اما قوانین mod_rewrite را از فایل .htaccess حذف نمی کند. برای بخش در آن فایل با برچسب های BEGIN و END SuperCache مراجعه کنید. افزونه آن را حذف نمی کند، زیرا برخی افراد قوانین وردپرس را نیز در آن بلوک اضافه می کنند. 

  برای حذف دستی:۱-

  خاموش شدن ذخیره در صفحه تنظیمات پلاگین و پاک کردن حافظه پنهان.
  ۲-
  پلاگین را در صفحه افزونه های وردپرس غیرفعال کنید.
  ۳-
  تعریف WP_CACHE را از wp-config.php حذف کنید. به نظر می رسد define (‘WP_CACHE’، true)؛
  ۴-
  قوانین mod_rewrite Super Cache را از فایل .htaccess خود حذف کنید.
  ۵-
  حذف فایل های wp-content / advanced-cache.php و wp
      ۶- حذف پوشه wp-content / cache /
  ۷- پوشه wp-super-cache را از دایرکتوری پلاگین خود حذف کنید

اگر همه چیزها نتواند درست کارکند, سایت شما خراب است

۱- تعریف WP_CACHE را از wp-config.php حذف کنید. به نظر می رسد define (‘WP_CACHE’، true)؛
۲-
حذف قوانین (نگاه کنید به بالا) که افزونه به فایل .htaccess در دایرکتوری ریشه نوشت.
۳- 
پوشه wp-super-cache را در پوشه plugins حذف کنید.
۴- 
در صورت تمایل advanced-cache.php، wp-cache-config.php و پوشه cache را در wp-content / حذف کنید.

پیش از بارگیری

شما می توانید فایل های ذخیره شده را برای پست ها، دسته ها و برچسب های سایت خود را پیش از بارگیری تولید کنید. پیش بارگذاری هر صفحه ای از سایت شما را ایجاد می کند که یک صفحه ذخیره شده را همانطور که در کنار آن قرار می گیرد، درست می کند، همانند هر بازدید کننده دیگر به سایت. با توجه به ماهیت دنباله ای این تابع، اگر تعداد زیادی از پست ها وجود داشته باشد، می توانید یک زمان کامل را برای پیش بارگذاری سایت کامل بردارید.
برای پیش بارگذاری موثرتر می توان از غیرفعال کردن جمع آوری زباله به منظور جلوگیری از حذف فایل های حافظه کش استفاده نمود. این کار با فعال کردن حالت پیش بارگذاری در تنظیمات انجام می شود. با این حال توجه داشته باشید که این صفحات در نهایت به پایان رسیده اما با ارسال نظرات و یا ویرایش پست ها به روزرسانی بخش هایی از حافظه پنهان را پاک می کند.


مجموعه زباله

دایرکتوری کش شما در طول زمان پر شده است، که فضای خود را روی سرور شما می گیرد. اگر فضای محدود شده یا صورتحساب با ظرفیت باشد، یا اگر نگران نباشید که صفحات ذخیره شده سایت شما غیرفعال باشد، باید مجموعه جمع آوری زباله را انجام دهید. جمع آوری زباله بصورت منظم اتفاق می افتد و فایل های قدیمی را در دایرکتوری کش ذخیره می کند. در صفحه تنظیمات پیشرفته شما می توانید مشخص کنید:

۱٫ زمانبندی کش چه مدت فایل های کش برای تازه در نظر گرفته می شود. پس از این زمان آنها دائمی می شوند و می توانند حذف شوند.
۲٫ برنامه ریز تنظیم کنید که چگونه باید جمع آوری زباله انجام شود.
۳٫ ایمیل های هشدار دهنده شما می توانید در پیشرفت شغل جمع آوری زباله مطلع شوید.

تنظیمات درست یا غلط برای جمع آوری زباله وجود ندارد. این بستگی به سایت شما دارد.

اگر سایت شما به طور منظم به روزرسانی شود یا نظرها را تنظیم کند، تعطیلات را تا ۱۸۰۰ ثانیه تنظیم می کند و تایمر را به ۶۰۰ ثانیه تنظیم می کند.
اگر سایت شما عمدتا استاتیک باشد، می توانید مجموعه ای از زباله را با وارد کردن ۰ به عنوان زمان تعویق غیرفعال کنید یا از مقدار زمان واقعی واقعا بزرگ استفاده کنید.


CDN

شبکه تحویل محتوا (CDN) معمولا یک شبکه کامپیوتری در سراسر جهان است که با استفاده از سرورهای نزدیک شما به محتوای وب سایت شما سریعتر خدمت خواهد کرد. فایل های استاتیک مانند تصاویر، جاوا اسکریپت و فایل های CSS را می توان از طریق این شبکه ها خدمت کرد تا سرعت بارگذاری سایت را سریع کند. شما همچنین می توانید با استفاده از دامنه زیر دامنه خود یک “CDN مرد فقیر” ایجاد کنید تا فایلهای استاتیک را نیز بارگیری کنید.

OSSDL CDN off-linker به WP Super Cache یکپارچه شده است تا پشتیبانی اولیه CDN را فراهم کند. این کار با بازنویسی URL های فایل ها (به غیر از فایل های .php) در wp-content و wp-شامل در سرور شما است، بنابراین آنها در یک نام میزبان دیگر اشاره می کنند. بسیاری از CDN ها از کشش اصلی پشتیبانی می کنند. این به این معنی است که CDN فایل را به صورت خودکار از سرور شما بارگذاری می کند، در حالی که برای اولین بار درخواست شده است، و قبل از بارگیری مجدد از سرور خود، آن را برای مدت زمان قابل تنظیم آماده می کند.

پیکربندی این را بر روی برگه “CDN” صفحه تنظیمات افزونه. این یک تکنیک پیشرفته است و نیاز به درک اولیه ای از نحوه عملکرد وب سرور یا CDN ها دارد. پس از اینکه CDN را پیکربندی کردید اطمینان حاصل کنید که حافظه پنهان فایل را پاک کنید.
REST API

اکنون برای دسترسی به تنظیمات این پلاگین، نقطه پایان REST API وجود دارد. شما باید به عنوان یک کاربر مدیریت با مجوز برای مشاهده صفحه تنظیمات برای استفاده از آن احراز هویت شوید. این هنوز ثبت نشده است، اما شما می توانید تمام کد هایی را که در این فهرست در “دویست” قرار دارد، پیدا کنید.
سفارشی سازی

در حال حاضر امکان استفاده از تابع add_cacheaction () در فرایند ذخیره سازی وجود دارد.

سه قلاب در دسترس هستند:

‘wp_cache_get_cookies_values’ – کلید مورد استفاده توسط WP Cache را اصلاح کنید.
‘add_cacheaction’ – در stage2 اجرا می شود به پلاگین اجازه می دهد تا قلاب وردپرس را اضافه کند.
‘cache_admin_page’ – در صفحه مدیریت اجرا می شود. از آن برای تغییر این صفحه استفاده کنید، شاید با اضافه کردن گزینه های پیکربندی جدید.

یک فیلتر منظم وردپرس نیز وجود دارد. از فیلتر “do_createsupercache” استفاده کنید
برای سفارشی کردن چک های قبل از ذخیره سازی. فیلتر یک پارامتر را می پذیرد.
خروجی wp_cache_get_cookies_values ​​() تابع WP-Cache.

به عنوان مثال به پلاگین ها / searchchengine.php مراجعه کنید به پلاگین No Adverts for Friends.

دانلود افزونه مخزن وردپرس

لطفا جهت حمایت از ما مطلب را گسترش دهید

درباره مدیر سایت

با درود من هادی بنائیان هستم بنیان گذار سایت آموزش وردپرس از سال 93 کار نویسندگی وبلاگ رو بصورت غیر حرفه ای آغاز کردم در حال حاضر هم به انتشار مطالب آموزشی وردپرس و برنامه نویسی مشغول هستم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *