افزونه بازگردانی و زیرخط به ادیتور وردپرس | آموزش وردپرس | طراحی سایت | طراحی قالب | ترجمه افزونه
خانه / آموزش / افزونه بازگردانی و زیرخط به ادیتور وردپرس

افزونه بازگردانی و زیرخط به ادیتور وردپرس

افزونه بازگردانی و زیرخط به ادیتور وردپرس


در وردپرس ۴٫۷، تیم توسعه دهنده اصلی تصمیم به تغییرات مختلف در ویرایشگر وردپرس (TinyMce WYSIWYG) گرفت، از جمله این تصمیمات حذف دکمه های زیرین (underline) و بازگردانی یا همان یکسان سازی خطوط (justify) و بازسازی برخی از دکمه های نوار ابزار وردپرس بود.
اگر نمیخواهید محتوای خود را ویرایش کنید و یا نمیخواهید مشتریان خود را با یک رابط کاربری جدید اشتباه بگیرید، این افزونه بسیار سبک، سبک ویرایشگر را به حالت قبلی خود (مانند WordPress 4.6 و نسخه های بالاتر)
برمی گرداند,
شما می توانید سبک ویرایشگر را از صفحه تنظیمات افزونه گزینه نوشتن تغییر دهید.
۴ گزینه برای سبک ویرایشگر موجود است که به شرح دیل است:پیش فرض – بدون دکمه زیرین (U) و یکسان سازی خطوط (J)
دوباره دکمه های زیر را برجسته کنید و یکسان سازی کنید
اضافه کردن زیرنویس و یکسان سازی + تنظیم مجدد
فقط اضافه کردن یکسان سازی (اضافه شده در ۰٫۱٫۳)
لطفا توجه داشته باشید، گزینه سوم، به نظر من، یک سازش خوب بین نسخه های ویرایشگر ۴٫۶ و ۴٫۷ است. این حرکت سبک را انتخاب می کند تا خط اول و دکمه زیر را بعد از دکمه های موقعیت مکانی دیگر حرکت می دهد.مهم: قبل از ارسال گزارش اشکال، گزینه های مختلفی را امتحان کنید. برخی از افزونه هایی مانند ACF (نسخه رایگان) با استفاده از لیست دلخواه خود از دکمه ها می توانند با این پلاگین اختلال ایجاد کنند. گزینه های ۳ و ۴ برای جلوگیری از حذف این دکمه های موجود از افزونه بهتر است.
روش دومی هم وجود دارد که نیازی به نصب افزونه ندارد و شما می توانید با استفاده از کلیدهای میانبر کار این دو گزینه رو انجام دهید به این ترتیب که برای گزینه زیر خط Underline کلید های CTRL+U را با هم فشار دهید و برای گزینه یکسان سازی خطوط Justify بعد از انتخاب متن کلیدهای Shift+Alt+J را با هم فشار دهید.
موفق باشید.
لطفا جهت حمایت از ما مطلب را گسترش دهید

درباره مدیر سایت

با درود من هادی بنائیان هستم بنیان گذار سایت آموزش وردپرس از سال 93 کار نویسندگی وبلاگ رو بصورت غیر حرفه ای آغاز کردم در حال حاضر هم به انتشار مطالب آموزشی وردپرس و برنامه نویسی مشغول هستم ...

پیشنهاد سایت

افزونه ترجمه پوسته وردپرس

معرفی افزونه های مترجم برای قالب وردپرس و افزونه وردپرس در این مطلب به معرفی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *