شبکه ها را در عرض یک ثانیه اسکن کنید
خانه / نرم افزار / کامپیوتر / شبکه را در عرض یک ثانیه اسکن کنید

شبکه را در عرض یک ثانیه اسکن کنید

اسکنر و پیدا کردن IP
اسکنر و پیدا کردن IP

در عرض یک ثانیه شبکه را اسکن کنید

اسکنر شبکه قابل اعتماد و رایگان برای تجزیه و تحلیل LAN Network

نرم افزار اسکن IP و شبکه LAN Network, این برنامه تمام دستگاه های Network سیستم را نشان می دهد، به پوشه های به اشتراک گذاشته شده دسترسی دارد، کنترل از راه دور کامپیوتر را (از طریق RDP و Radmin) فراهم می کند، و حتی می تواند کامپیوتر را از راه دور سوئیچ کند. این آسان ترین برای استفاده و اجرا می باشد این نرم افزار به عنوان یک نسخه قابل حمل می تواند اولین انتخاب برای هر مدیر شبکه باشد.

نرم افزار پیشرفته IP Scanner Famatech یک ابزار رایگان است که شبکه LAN یا Wi-Fi شما را اسکن میکند و اطالعات مربوط به رایانه های متصل به آن را فراهم می کند. همچنین نرم افزار پیشرفته اسکنر IP طراحی شده است برای کار با نرم افزار مدیریت از راه دور Radmin ، که به نرم افزار قابلیت هایی اضافه شده است. اما این ابزار ساده قادر است به اندازه کافی به عنوان یک اسکنر شبکه مستقل و به اندازه کافی برای مدیران و سایر کاربران پیشرفته استفاده شود. این کار بیش از اسکن کردن و شناسایی رایانه های شخصی ویندوز در شبکه شماست. به عنوان مثال، اگر کامپیوترهای شبکه خود را از استاندارد Wake-on-LAN (WOL) پشتیبانی می کند، این قابلیت را دارد که از راه دور کامپیوترهای شبکه را خاموش کند و همچنین آنها را دوباره روشن می کند. شما می توانید کل شبکه خود را با اسکن پیشرفته IP یا فقط دستگاه هایی که به لیست علاقه مندی های خود اضافه می کنید را اسکن کنید. ارتقاء اخیر به برنامه شامل پشتیبانی از کدهای یونیکد و سازگاری با ویندوز ۸ است.

نرم افزار پیشرفته IP Scanner یک اسکنر شبکه رایگان، سریع و قدرتمند با رابط کاربر پسند است. IP Scanner در عرض چند ثانیه می تواند تمام رایانه ها را در شبکه محلی سیمی یا بی سیم خود قرار دهد و اسکن پورت های آنها را انجام دهد. این برنامه دسترسی آسان به منابع مختلف شبکه مانند HTTP، HTTPS، FTP و پوشه های اشتراکی را فراهم می کند. همچنین شما را قادر می سازد تمام آدرس های IP را در شبکه Wi-Fi خود شناسایی کنید. قابلیت خاموش کردن کامپیوتر از راه دور را میدهد و به شما امکان قطع کردن هر کامپیوتر راه دور یا گروهی از رایانه های تحت ویندوز را میدهد که می تواند متوقف کند. شما همچنین می توانید این دستگاه ها را از راه دور با استفاده از نرم افزار پیشرفته اسکنر IP روشن و بیدار کنید، اگر کارت شبکه شما از عملکرد Wake-On-LAN پشتیبانی کند. شما می توانید منابع RDP را اسکن کرده و به طور مستقیم از برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید و همچنین برای اجرای دستورات پینگ، تراستر و SSH در یک کامپیوتر انتخابی. همچنین این امکان وجود دارد برنامه را مستقیما بدون نیاز به نصب اجرا کنید بدون نیاز به نصب دستی. نرم افزار پیشرفته اسکنر IP و نرم افزار کنترل از راه دور Radmin بطور کامل یکپارچه شده است. اسکنر IP اجازه می دهد تا شبکه خود را اسکن، همه کامپیوترهای موجود در سرور Radmin را پیدا کرده و با یک کلیک به هر یک از آنها متصل شوید. Radmin Viewer رایگان باید بر روی رایانه شما نصب شود تا شما بتوانید به یک دستگاه از راه دور در حال استفاده از سرور Radmin دسترسی داشته باشید. با Radmin، شما می توانید به کامپیوتر از راه دور در کنترل کامل، انتقال فایل، و حالت های شبکه راه دور دسترسی پیدا کنید. برای انجام عملیات دسته ای ساده تر در یک زیر مجموعه از رایانه ها، می توانید ماشین ها را به لیست مورد علاقه اضافه کنید. Advanced Scanner IP به طور خودکار لیست را در هنگام راه اندازی بارگذاری می کند. شما می توانید انتخاب کنید که آیا کل شبکه خود و یا فقط کامپیوتر در لیست انتخابی خود را اسکن کنید. شما همچنین می توانید فهرست مورد علاقه خود را برای اهداف اسکن و سایر عملیات ذخیره کنید.

ویژگی های کلیدی

  • دسترسی آسان به اشتراک های Network
  • کنترل از راه دور از طریق RDP و Radmin
  • تشخیص آدرس MAC
  • روشن / خاموش کردن کامپیوترها از راه دور
  • صدور نتایج اسکن به روش CSV
  • بدون نیاز به نصب

رمز فایل: www.wpamoozesh.ir
لطفا جهت حمایت از ما مطلب را گسترش دهید

درباره مدیر سایت

صاحب امتیاز سایت آموزش وردپرس هستم در زمینه برنامه نویسی وب فعالیت میکنم و در حال حاضر مشغول نویسندگی در حوزه آموزش وردپرس, طراحی قالب, طراحی و ترجمه افزونه وردپرس هستم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *