افزونه های مترجم برای قالب وردپرس و افزونه وردپرس
خانه / افزونه وردپرس / افزونه رایگان / افزونه ترجمه پوسته وردپرس

افزونه ترجمه پوسته وردپرس

افزونه ترجمه پوسته وردپرس
افزونه ترجمه پوسته وردپرس

معرفی افزونه های مترجم برای قالب وردپرس و افزونه وردپرس

در این مطلب به معرفی افزونه ترجمه پوسته وردپرس و افزونه وردپرس می پردازیم بدین صورت که اگر خود شما مایل بودید و علاقه مند بودید که پوسته وردپرس و افزونه ای که زبان فارسی ندارد را ترجمه کنید با استفاده از این ابزار های مترجمی بتوانید این کار را انجام دهید در واقع کار ترجمه قالب وردپرس و افزونه وردپرس کاری تخصصی است اما با آمدن ابزارهایی همانند افزونه ها برای وردپرس و نرم افزارهایی بصورت آنلاین و آفلاین همانند گوگل و … کار را برای دیگران هم آسان کرد تا دیگر امر ترجمه کار دشوار نباشد افزونه های مترجم سایت وردپرس مثل مترجم سایت گوگل و مترجم لوکو و مترجم جنسیس از این قبیل افزونه ها هستند.

قدم اول در ترجمه پوسته و قالب و همینطور افزونه داشتن یک سایت با هسته وردپرس است حالا این سایت یا باید بر روی هاست نصب شده باشد یا بر روی لوکال هاست در هر دو صورت سایت توانایی نصب نرم افزارها و افزونه ها را برای ترجمه دارا است.

 

Google Website Translator

با مترجم سایت گوگل به راحتی میتوانید سایت خود را به بیش از ۹۰ زبان زنده دنیا ترجمه کنید و بازدیدکنندگان شما از تمام نقاط جهان میتوانند سایت شما را به هر زبانی که در سایت مترجم موجود است را ترجمه کنند و بازدید کنند پس از نصب این افزونه در محل افزونه های وردپرس خود و فعال کردن بخش تنظیمات افزونه ,کار کردن با این افزونه بسیار ساده و روان است و برای اینکه نصب این افزونه سرعت سایت شما را کاهش ندهد آن را در قسمت ابزارک ها فعال کنید.

دانلود Google Website Translator

 

Loco Translate

مترجم لوکو یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند و محبوب وردپرس برای ترجمه قالب های وردپرس و افزونه های وردپرس است که میتوانید این افزونه مترجم را از مخزن سایت وردپرس دانلود کرده و آن را در قسمت افزونه های سایت خود نصب کنید پس از نصب و فعال سازی افزونه مترجم لوکو میتوانید از بخش تنظیمات مترجم لوکو برای دیگر افزونه های سایت خود و همینطور برای ترجمه قالب های وردپرس که روی سایت شما نصب شده است اقدام به نصب زبان ترجمه و همینطور قالب ترجمه نمائید.

دانلود Loco Translate

 

Genesis Translations

مترجم سایت جنسیس یکی دیگر از افزونه ها برای ترجمه قالب وردپرس و افزونه های وردپرس Genesis Translations میباشد که برنامه نویسی پایه این افزونه (مترجم سایت جنسیس) بصورت فریم ورک Genesis ایجاد شده است که توانایی ترجمه به یکی از زبان های موجود در قالب را دارید. Genesis  فریم ورکی است که خیلی از قالب های وردپرس و پوسته های طراحی شده را ایجاد کرده است. برای دانلود افزونه مترجم سایت جنسیس به مخزن وردپرس مراجعه نمائید.

دانلود Genesis Translations

 

لطفا جهت حمایت از ما مطلب را گسترش دهید

درباره مدیر سایت

صاحب امتیاز سایت آموزش وردپرس هستم در زمینه برنامه نویسی وب فعالیت میکنم و در حال حاضر مشغول نویسندگی در حوزه آموزش وردپرس, طراحی قالب, طراحی و ترجمه افزونه وردپرس هستم ...

پیشنهاد سایت

افزونه ارسال مطالب اختصاصی به سایت وردپرسی

افزونه ارسال مطالب اختصاصی به سایت وردپرسی

Scrapes Lite یک پلاگین وردپرس است که محتویات را از یک وب سایت به وب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *